Litery przestrzenne

Litery przestrzenne podświetlane to reklama 3D, wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów, które podświetlane są wewnętrznie.

Litery przestrzenne podświetlane są chyba najwyższym stadium elegancji. Nadają prestiżu wizerunkowi firmy. Dzięki tego typu reklamie na pewno Państwa firma będzie rozpoznawalna pod względem stylu i pod względem dobrej reklamy. Jest to długotrwała reklama, montowana najczęściej na ścianie budynku.

Litery przestrzenne podświetlane doskonale nadają się do umieszczenia na tablicy reklamowej, dzięki czemu można połączyć dwa style reklamy, tj. wydruk wielkoformatowy oraz elementy przestrzenne. Podobnie sytuacja wygląda z połączeniem liter przestrzennych umieszczonych na kasetonie reklamowym podświetlanym.

Reklama wizualna 3D obejmuje litery przestrzenne oraz logotypy i inne znaki przestrzenne bez podświetlenia. Jest to obecnie jedna z najbardziej interesujących propozycji na reklamę zewnętrzną, jak również wewnętrzną.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy złożeniem zamówienia zachęcamy do kontaktu i składania zapytań. Z przyjemnością odpowiemy, wycenimy i doradzimy najlepsze rozwiązanie adekwatne do potrzeb i możliwości. W zakresie liter przestrzennych oferujemy bogaty wachlarz usług od liter dwuwymiarowych po litery 3d podświetlane itp. Co więcej korzystając z naszej oferty możecie Państwo liczyć na wsparcie techniczne, przyjmując zamówienie dokonujemy wizualizacji biorąc pod uwagę wielkość elewacji, przestrzeni, wielkość zamawianych liter, treść napisów, grafikę, a także kolorystykę.

Jedną z najbardziej popularnych form reklamy to litery 3d. Idealnie sprawdzą się na zewnątrz jak i wewnątrz budynku. Jesteśmy w stanie wykonać każde logo, nawet najbardziej wymyślne, wszystko dzięki wykorzystanym materiałom.

Tył liter wykonujemy z PCV 10mm, materiał ten jest prosty w obróbce i jesteśmy w stanie wyfrezować z niego dowolny element, mocujemy również do niej oświetlenie ledowe jeżeli logo ma być podświetlane. Bok liter możemy wykonać z dwóch materiałów, pierwszy – taśma aluminiowa, materiał niewątpliwie trwały reklama na pewno długo pozostanie w nienaruszonym stanie. Druga opcja to bok z plexi, jeżeli chcesz „olśnić” swoją reklamą konkurencję podświetlany bok na pewno się sprawdzi. Lico – przód litery wykonujemy z plexi, bądź z dibondu. Kolory jesteśmy w stanie dobrać idealnie do waszego logotypu. Nie czekaj – dzwoń.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages