Ocean Reklamy

ocean reklamowych możliwości
wycinanie ploterem

Wycinanie ploterem tnącym

Posiadamy w naszej firmie profesjonalny ploter SUMMA S160T o szerokości cięcia do 160 cm z aktywną głowicą tnącą. To dzięki niej wycinanie dowolnego, nawet bardzo skomplikowanego kształtu nie stanowi problemu. Rogi wycinanych prostokątów u nas są pod kątem prostym – a nie zaokrąglone jak to ma miejsce w ploterach bez aktywnej głowicy. Jest to dość ważne przy wycinaniu małych liter, gdyż np. litera “I” może wyglądać jak elipsa ?

Ploter pozwala na cięcie przemysłowe nawet grubszych folii. Ma regulowaną prędkość cięcia pozwalającą na szybszą realizację wycinania elementów, które nie wymagają bardzo dużej dokładności (np. szablony do malowania numerów miejsc parkingowych w blokach). Ma również regulowaną siłę nacisku, pozwalającą za pierwszym razem wycinać twarde materiały, i grubsze folie.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług komputerowego wycinania ploterem kształtów, grafiki, liter i cyfr z folii samoprzylepnej. Na miejscu dysponujemy podstawowymi kolorami (biały i czarny) reszta jest na zamówienie, lub po prostu je drukujemy a następnie wycinamy.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages