Ocean Reklamy

ocean reklamowych możliwości

Naklejki, etykiety

✔ drukowane

✔ foliowe

✔ papierowe

✔ nacinane

✔ na arkuszach

✔ cięte

✔ wykrajane

Projekt do druku naklejki / etykiety o kształcie innym niż prostokąt powinien zostać przygotowany w taki sposób, że na pierwszej stronie pliku PDF znajduje się projekt naklejki a na drugiej kontur wykroju. Pozycja konturu odpowiadającego za cięcie na stronie drugiej powinna odpowiadać pozycji projektu naklejki umieszczonej na stronie pierwszej PDF.

Do druku naklejek / etykiet oferujemy różne podłoża
• papier samoprzylepny matowy
• papier samoprzylepny błyszczący
• papier samoprzylepny niepowlekany
• folia samoprzylepna

Materiały stosowane do druku naklejek / etykiet samoprzylepnych charakteryzują się różną przyczepnością do podłoża oraz wytrzymałością na panujące warunki.

W ofercie drukarni posiadamy naklejki / etykiety foliowe z klejem permanentnym lub niepermanentnym (pozwalającym odkleić naklejkę bez pozostawiania kleju na powierzchni.)

Druk naklejek / etykiet samoprzylepnych odbywa się w pełnym kolorze palecie Euroscala CMYK w wysokiej rozdzielczości 2400 DPI co pozwala odwzorować drobne napisy i znaki graficzne. Wydruki mozna wykonywać już od 1 sztuki, dzięki temu po akceptacji egzemplarza próbnego naklejki, cała seria docelowej produkcji naklejek / etykiet będzie wyglądać jednakowo.

Nadruk charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, ścieranie i kontakt ze środkami chemicznymi co pozwala na szerokie zastosowanie drukowanych etykiet.

Popularne zastosowania naszych naklejek / etykiet to: etykiety na opakowania, naklejki na panele kontrolne urządzeń, naklejki na urządzenia, etykiety znamionowe, naklejki homologacyjne na gaśnice, etykiety na butelki, etykiety na słoiki z miodem, naklejki reklamowe, etykiety na środki czystości, etykiety na artykuły spożywcze, naklejki na produkty, wlepki do kolorowanek dla dzieci i wiele innych.

Drukowane naklejki / etykiety samoprzylepne dostarczane są w różnej formie:
• Drukowane naklejki prostokątne cięte – dostarczane w stosach
• Drukowane naklejki nacinane powierzchniowo na dany kształt – dostarczane na arkuszach A4 i A3
• Drukowane naklejki wykrajane na dany kształt – dostarczane w stosach

Naklejki dostarczane na arkuszach posiadają odstępy między poszczególnymi użytkami które są ustalane indywidualnie na podstawie technicznych możliwości. Zazwyczaj odstępy między naklejkami wahają są w granicach 3-5 mm.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages