Grafika na samochodach

Oklejanie pojazdów Car WRAP

Wyklejamy Twoje marzenia!

PROFESJONALNA GRAFIKA NA POJAZDACH

Co daje współpraca  firmie chcącej obrandować samochody:

 • pewność realizacji dużych zleceń w krótkim czasie,
 • pewność profesjonalnie wykonanej usługi przez wykwalifikowaną kadrę,
 • profesjonalny dobór technik druku, rodzaju folii gwarantujący ochronę lakieru w czasie eksploatacji oraz świetny stan lakieru po usunięciu folii po kilku latach,
 • użycie folii najwyższej klasy,
 • serwis gwarancyjny oraz powypadkowy grafiki samochodowej,
 • niepowtarzalne projekty grafiki samochodowej.

Wybierając kolor samochodu firmowego jesteśmy skazani na paletę lakierów oferowanych przez producenta samochodów. Do wyboru mamy kilka a czasami kilkanaście barw lakieru, w tym za dodatkową opłatą lakiery metalizowane i coraz częściej perłowe. Dodatkowy koszt takiego lakieru to w przypadku najmniejszych samochodów to ok. 1000 zł, w najwyższym – nawet kilka tysięcy. Jest to koszt podobny lub niższy od całkowitej zmiany koloru samochodu z użyciem folii, z tym że wybór koloru folii jest praktycznie nieograniczony.

Jeżeli myślą Państwo o nietypowym brandingu w postaci niepowtarzalnego koloru samochodów floty firmowej – zapraszamy do współpracy!

Grafika samochodowa jest szczególnym nośnikiem reklamy, ze względu na jej mobilność i zasięg. Ponadto reklama na samochodach w postaci logo firmy oraz krótkiej informacji o niej, zdecydowanie podnosi prestiż i wzbudza zaufanie. Posiadamy własne biuro projektowe oraz drukarnię co umożliwia realizację wszystkich zleceń – zarówno tych indywidualnych jak i flotowych. Przy dużych zamówieniach gwarantujemy bezpłatne przygotowanie projektu graficznego.

Właściwie umieszczony komunikat marketingowy to klucz do sukcesu Twojej firmy. Zakres usługi obejmuje wykonanej prostej grafiki wykonanej metodą cięcia ploterowego – np. małego loga czy adresu strony www – i umieszczonej w dowolnym miejscu na Twoim pojeździe (szyby, karoseria).

Zmiana koloru auta

Jak zmienić nowy, drogi, luksusowy samochód w jeszcze bardziej luksusowy pojazd? Proponujemy całkowitą zmianę koloru! Oferujemy całą paletę niepowtarzalnych kolorów oraz NOWOŚĆ – kolory matowe. Oferujemy państwu możliwość wykonania matowego odcienia praktycznie w każdym kolorze!

Zmiana koloru auta przy użyciu folii to najlepszy sposób na nowe oblicze samochodu oraz bycie wyjątkowym. Oklejanie karoserii to przede wszystkim alternatywa do nieodwracalnego i droższego procesu malowania. W dodatku podczas oklejania samochodów folią zabezpieczamy ich oryginalną powłokę lakierniczą, co pozwala zachować jej idealny stan i podwyższyć wartość samochodu przy odsprzedaży.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Wrocławia oraz z obszaru całej Polski.

Oklejanie aut folią to idealny sposób na zupełnie inny wygląd pojazdu oraz podkreślenie swojej wyjątkowości. Szeroka paleta najróżniejszych kolorów, odcieni i struktur umożliwia przejście niesamowitych metamorfoz przez każdy samochód. Olbrzymim plusem folii jest możliwość ich demontażu, dzięki czemu w każdej chwili możemy powrócić do pierwotnego wyglądu naszego auta, wybrać zupełnie nowy kolor, bądź przeprowadzić delikatną stylizację. Możemy dzięki temu uniknąć malowania samochodu, co jest usługą droższą, bardziej czasochłonną, a przede wszystkim problematyczną ze względu na ryzyko podejrzenia o wypadkowość pojazdu. Folie do zmiany koloru ze względu na swoją wytrzymałość w znacznym stopniu chronią karoserię przed zarysowaniami, dzięki czemu jej powierzchnia jest zawsze w idealnym stanie, a wartość pojazdu jest znacznie wyższa ze względu na jego salonowy stan. W przypadku posiadania aut firmowych, naklejanie folii na samochód to łatwy, szybki i tani sposób na ujednolicenie całej floty.

*Zmianę koloru auta foliami zalecamy wszystkim samochodom, których właściciel marzy o unikatowym wyglądzie swojego pojazdu oraz nie chce korzystać z usługi lakierowania.

Zabezpieczenie lakieru folią bezbarwną PPF

Metoda zabezpieczenia powierzchni karoserii, charakteryzująca się niesamowitą trwałością oraz posiadaniem zdolności do samoregeneracji. Dzięki folii, uchronimy karoserię od głębokich rys oraz odprysków. Ochrona tego typu zapobiega również negatywnym skutkom działania promieni UV oraz agresywnej chemii.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Wrocławia oraz z obszaru całej Polski.

Zalety folii ochronnych:

 • najlepsza, dostępna na rynku ochrona przed uszkodzeniami lakieru tj. grubymi rysami, odpryskami, zarysowaniami
 • jest niewidoczna dla oka
 • samoregeneruje się pod wpływem temperatury
 • istnieje możliwość ściągnięcia po jakimś czasie folii i nałożenie nowej
 • nie jest to koszt, jest to inwestycja, która podnosi wartość auta przy odsprzedaży
 • 10 lat pisemnej gwarancji (na pęknięcia, żółknięcia, rozwarstwianie, łuszczenie)

używamy najskuteczniejszej na rynku folii samoregenerującej klasy PREMIUM

Bezbarwne, bądź matowe folie ochronne są stosunkowo nowym sposobem zabezpieczeń samochodów. Przede wszystkim folie tego typu są bardzo grube (ok. 150mik.) dzięki czemu chronią lakier nawet od bardzo grubych zarysowań. Charakteryzują się niesamowitą trwałością, a w zależności od wyboru klienta są zupełnie klarowne i niewidoczne dla oka, bądź matowe dzięki czemu zmieniają metaliczny lakier w satynę. Najbardziej spektakularną właściwością takiej folii jest zdolność do samoregeneracji. Nawet wyraźne i dosyć głębokie zarysowania pod wpływem promieni słonecznych bądź ciepłej wody, potrafią samoczynnie się eliminować. Nie sposób również pominąć faktu, że folia bezbarwna to jedyny sposób na zapobiegnięcie tworzeniu się odprysków po uderzeniach drobnych kamieni. Ochrona tego typu przeciwdziała również działaniu promieni UV i agresywnej chemii. Zabieg oklejenia folią jest procesem zupełnie odwracalnym i nie ma żadnego wpływu na gwarancję pojazdu.

*Ochronę lakieru folią bezbarwną polecamy szczególnie dla samochodów nowych bądź używanych uprzednio poddanych procesowi renowacji lakieru.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages