Tkaniny, płótno, obrazy

APEX PREMIUM Canvas 410g

Płótno matowe 410g do zadruku tuszami latexowymi, solwentowymi, i UV. Materiał jest kombinacją poliestru i bawełny co pozwala na uzyskanie stabilności wymiarowej produktu oraz delikatny i elegancki wygląd naturalnego płótna. Dzięki lekkiemu powleczeniu i rozciągliwości bazy materiałowej doskonale sprawdza się jako produkt do naciągania na ramy. Znajduje swoje zastosowanie jako obrazy, reprodukcje, dekoracje wewnętrzne, fotografie Szer. 1,067, 1,37, 1,52 nawój 20mb.

APEX PREMIUM Textile Frontlit 260g 300C-3 – materiał na rolety

Tkanina poliestrowa 260g z powleczeniem PU. Gładka, równa, stabilna wymiarowo powierzchnia pozwala na użycie materiału do produkcji rolet niezaciemniających, grafik naściennych, dekoracji scenicznych, zadaszeń, namiotów lub jako tkanina obiciowa. Materiał charakteryzuje się bardzo dobrym odwzorowaniem barw, dokładnością konturową uzyskaną dzięki ścisłemu splotowi. Produkt przeznaczony jest do druku tuszami latexowymi, solwentowymi oraz UV.

Apex Premium Textile Blockout 280g/320g 300D

Tkanina poliestrowa 280g/320g z powleczeniem PU. Gładka, równa, stabilna wymiarowo powierzchnia pozwala na użycie materiału do produkcji rolet zaciemniających, dekoracji scenicznych. Materiał dzięki obustronnemu powleczeniu można zadrukowywać z obu stron. Zastosowany coatching pozwala na uzyskanie żywych, ostrych kolorów beż obawy przed prześwitywaniem.

Powleczenie poliuretanowe dodatkowo pozwala na składanie i transportowanie materiału w tzw. kostkę unikając jednocześnie efektu załamania i zniszczenia po jego rozłożeniu. Produkt przeznaczony jest do druku tuszami latexowymi, solwentowymi.

JM Mediatex Easybox FR

Tkanina 100% poliester o gramaturze 175g. Lekki, zwiewny materiał do zadruku tuszami latexowymi, UV oraz solwentowymi, przeznaczony do aplikacji backlitowej. Nowoczesne powleczenie pozwala na uzyskanie żywej kolorystyki oraz ostrych, wyrazistych konturów. Dodatkowo, jakość użytego powleczenia w zestawieniu z najlepszą techniką druku gwarantuje doskonałe podświetlenie bez „ efektu rozgwieżdżonego nieba”.

Cechy charakterystyczne:
• produkt posiada klasyfikację ogniową B1,
• produkt został przebadany na obecność szkodliwych substancji i zgodnie z system OEKO- TEX spełnia wymagania w zakresie ochrony zdrowia i środowiska.
• wymiary:1,524 x 30, 3,10 x 50

Berger Textiles Samba FR 195g

Tkanina 100% poliester o gramaturze 195g.

Cechy charakterystyczne:
Lekki zwiewny materiał do zadruku tuszami latexowymi, solventowymi i UV, strona bez powleczenia pozwala na druk sublimacyjny (paper transfer dye sub). Dostępne szerokości:  1,60 x 70, 2,60 x 100, 320 x 100.

Zastosowanie:

Przeznaczona do aplikacji wewnętrznej i zewnętrznej jako materiał do podświetleń tzw. lightbox, do produkcji parasoli, zadaszeń, banerów, systemów ramowych. Posiada atest trudnopalności oraz certyfikat OEKO-TEX.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages