Panele szklane i tablice

Panele szklane do kuchni, łazienki

Firma OCEAN jest wiodącym producentem paneli szklanych do kuchni, łazienki oraz pozostałych wnętrz. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych produktów oraz na duży wybór wzorów. Produkujemy panele szklane na wymiar oraz z wybraną przez Klienta grafiką. Inspiracje dotyczące wzorów nadruków nasi Klienci mogą lub proponować nam swoje własne rozwiązania. W kwesti wzorów ogranicza nas jedynie wyobraźnia Klienta. Przy wyborzy korzystamy również z internetowego banku zdjęć stock.adobe.com/pl

Do produkcji naszych paneli szklanych wykorzystujemy wysokiej jakości szkło hartowane Opti White o grubości 5mm. Daje nam to pewność, że produkt finalny przygotowany na wymiar i zgodnie z życzeniem Klienta będzie spełniał najwyższe normy jakościowe i wytrzymałościowe. Naszym Klientom oferujemy również własny dowóz oraz montaż paneli szklanych realizowany przez doświadczonych montażystów.

Naszym Klientom oferujemy pełen pakiet obsługi, w skład którego wchodzi: pomiar, projekt graficzny, produkcja, transport oraz montaż. Podczas pomiaru, przedstawiciel firmy chętnie przedstawi i doradzi najlepsze rozwiązania techniczne. Pomoże również w wyborze, ocenie grafiki. Montaż wykonuje doświadczona, stała ekipa fachowców mająca wieloletnie doświadczenie.

Tablice szklane klasy premium

Wytrzymałość na ścieranie i uszkodzenia wyróżnia nasze tablice szklane spośród gammy tablic do pisania. Dzięki zastosowaniu gładkiego szkła można po nich pisać dowolnym markerem, a po zmyciu powierzchnia szkła zostanie bez smug i zabrudzeń; natomiast dzięki hartowaniu, szkło z którego wykonane są tablice jest odporne na uderzenia i może być bez problemów stosowane w miejscach publicznych.

Wszystkie tablice wykonujemy ze szkła hartowanego (zgodnie z Polką normą PN-EN 12-150- 1:2002) by spełniały wymogi bezpieczeństwa, tafle są następnie lakierowane i zespalane z warstwą magnetyczną.  W produktach premium stosujemy szkło super – jasne optiwhite – jest pozbawione zielonkawego odcienia charakterystycznego dla szkła float. W naszej ofercie można znaleźć również tańsze prdodukty z które są właśnie wykonane na klasycznym szkle o lekko zielonkawym odcieniu. Dla osób poszukujących oryginalnych kształtów zachęcamy do zapoznania Wykonujemy je na wymiar zgodnie z przesłanym szkicem czy projektem architektonicznym.

Wygoda i bezpieczeństwo w twoim biurze – Wszystkie tablice  wyposażone są w bardzo proste systemy montażowe Safe Click i Magnetic Click. Systemy te są dostosowane do różnego rodzaju ścian, a zwłaszcza do stosowanych powszechnie w biurach ścian karton-gips.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages