Litery przestrzenne

Litery przestrzenne to nowoczesny rodzaj reklamy. Są to napisy lub logotypy w formie dwu- lub trójwymiarowych brył. Dodatkowy efekt zapewnia wewnętrzny system iluminacji. Projekt można wykorzystać np. na budynkach firm bądź w pomieszczeniach biurowych. To swoista wizytówka, na jaką powinny zdecydować się wszystkie osoby, którym zależy na efektownej i prestiżowej promocji ich działalności. Litery przestrzenne doskonale współgrają z innymi formami reklamy, np. z przemyślaną i zachowaną w tym samym stylu co napis grafiką okienną.

Nowoczesna reklama z liter przestrzennych

Litery przestrzenne to obecnie jedna z najbardziej interesujących propozycji na reklamę zewnętrzną, jak również wewnętrzną. Wykonany z nich napis to rodzaj nowoczesnego szyldu, który zdecydowanie bardziej zwraca uwagę i ma większe szanse zostać zapamiętany przez potencjalnych klientów. Jest to forma reklamy, po którą chętnie sięgają marki obecne w centrach handlowych, ale także coraz więcej świadomych znaczenia wizerunku firm.

Jak wygląda produkcja liter przestrzennych?

Litery przestrzenne to produkty niezwykle trwałe, wykonywane z odpornych na warunki atmosferyczne, praktycznie niezniszczalnych tworzyw sztucznych takich jak PCV oraz plexi. Przód liter może być również wycięty z dibondu – wielowarstwowej, aluminiowej płyty, równie lekkiej jak tworzywa, lecz lepszej pod względem wizualnym. Najważniejszą wspólną cechą wymienionych materiałów jest łatwość obróbki, dzięki czemu można wycinać w nich dowolne wzory, nie tylko kształty liter, lecz także np. indywidualne firmowe logotypy. Pozostaje przy tym zachowana duża precyzja wykonania oraz powtarzalność parametrów poszczególnych znaków. Każdy napis stworzony z liter przestrzennych może być także efektownie podświetlony, do czego używamy energooszczędnych żarówek LED. Litery wykonujemy też w wielu różnych kolorach wybieranych przez klientów ze wzornika RAL.

W czym możemy Ci pomóc?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages