Jakie tapety znajdą uznanie na rynku reklamowym?

Wygląd firmy ma ogromny wpływ na odwiedzających nas klientów. Z tego tytułu każdy możliwy szczegół powinien być odpowiednio dopracowany. Wiele osób zastanawia się jak powinna wyglądać idealna siedziba firmy. Na to pytanie nie ma konkretnej odpowiedzi, wiele zależy od tego, czym zajmuje się dane przedsiębiorstwo. Dobrze, jeżeli po wejściu do budynku klient widzi materiały reklamowe i wie, w jakiej firmie się znajduje. Do tego celu świetnie sprawdzają się tapety reklamowe.

Jak wdrożyć system identyfikacji wizualnej?

System identyfikacji wizualnej, w skrócie SIW, jest sumą specyficznych oznaczeń, stosowanych przez daną firmę, wyróżniających ją i będących jej wizytówką w przestrzeni publicznej. Poszczególne elementy SIW, takie jak logo firmy, krój używanych liter i kolorystka, hasło reklamowe, typografie firmowe czy dekoracyjne symbole, mają za zadanie szybką identyfikację firmy przez odbiorcę oraz wyróżnienie jej na rynku spośród pozostałych przedsiębiorstw.

Jak stworzyć komfortowe warunki pracy – czyli wszystko o folii elektrycznej

Chcesz stworzyć komfortowe warunki pracy w swoim biurze? Masz dość ostrego, słonecznego światła, wpadającego przez okno i odbijającego się od monitora? A może chcesz zapewnić pracownikom swojego biura prywatność w ciasnej zabudowie? Pomoże okienna folia elektryczna! Sprawdź, co warto o niej wiedzieć.